Dünyanın Lider ve En Gelişmiş Yönetim Sistemi

Softexpert Excellence Suite; en geniş kapsamlı çözümlerle iş hayatında yaşanan kritik zorluk ve problemlere uygun, çoklu uygulama çözüm platformu sunar.

Organizasyon olarak siz bu çözümlerin hepsini hemen uygulayamayabilir veya başlangıçta sadece tek bir çözüm ile başlamak isteyebilirsiniz. İhtiyacınız oldukça Softexpert ile işletmelerinizi, problemleriniz için en doğru çözümler ile geliştirebilirsiniz.

Bu gelişim ise tek bir çalışma platformunda entegre edilmiş yönetim sistemlerinin uygulamasıyla mümkündür (Business Excellence). Bu platform yöneticilere tüm iş süreçlerini puzzle gibi birleştirebilecekleri bir ortam sunar.

Entegre yazılım çözümü (SoftExpert Excellence Suite) birçok iş yönetiminin parçalarını her işletmeye uygun olarak  fonksiyonel, şeffaf ve güçlü bir biçimde birleştirerek verimliliği ve etkinliği üst seviyelere çıkarmanızı sağlar. Maliyetleri azaltarak geri dönüşü olmayan ve günümüzde telafisi mümkün olmayan tek maliyet unsuru olan "zaman" kaybını önler. 

Türkçe, Rusça, Almanca, İspanyolca, Çince, Romence, Fransızca, İtalyanca, Azerice, Portekizce ve İngilizce versiyonları aynı anda farklı ülkelerde kullanma ayrıcalığı...

YENİ NESİL YÖNETİM SİSTEMLERİYLE TANIŞIN!

%100 Mobil

36 Modülün hepsini %100 mobil ve web bazlı kullanabilirsiniz. Android, iOS, Windows bazlı tüm akıllı telefon ve tabletlerde kullanma imkanı. Süreç başlatma, döküman yönetimi ya da performans izleme ve onay için mekan ve zaman sınırı ortadan kalkıyor.

Kolay Kullanıcı Arayüzü

Portal altyapısı ile kullanıcılar kendileri için gerekli modül ya da bilgileri, kendi tasarladıkları ekranda izleyebilir ve başka kullanıcılara paylaşabilirler.

Dinamik Kullanıcı Performansı 

9 Box yetkinlik değerlendirme , yetkinlik analizi ve kullanıcının süreç, kurumsal perfomans ve 360 derece değerlendirmenin sonucunu kullanıcı bazında tek ekranda görme kolaylığı

Daha Akıllı

Analytics modülü ile iş zekası olanaklarını zengin grafik desteği ile kullanmanızı sağlayan, portalınızda hem yönetim sistemlerine ait raporları hem de dış kaynaklardan gelen verileri görme imkanı

Daha Proaktif

İstatistiksek Süreç Kontrolü ile üretim hatlarınızı veya süreçlerinizi izleme ve kontrol değerleri ile sistemin sizi uyarmasını sağlayarak geçmişi değil, anı yönetme imkanını sağlamaktadır.

Daha Ulaşılabilir

Arama motoru ile 36 modülün tümü içinde ya da sadece döküman değil, imaj , indikator ya da yetkinliklerde arama kriterine ait kurum içindeki tüm alanlara kolayca erişim imkanı

EN EKONOMİK SEÇENEĞİ SUNUYORUZ

Yazılım çözümü alınırken toplam sahip olma maliyetine dahil işletim sistemi, WEB Server ve Database maliyetleri dikkate alınmadığı zaman satın aldığınız uygulamaların platform lisanslarını da satın almak zorunda kalabilirsiniz. 

   Bu nedenle sizin için hazırladığımız 

Linux + PostreSQL + Tomcat + Apache Server ile ek platform maliyetinizi 

ortadan kaldırıyoruz!

Platform Bağımsızlığı

Veritabanı Özgürlüğü

Sanallaştırma Uyumu

EN GENİŞ İŞ UYGULAMALARINA SAHİP TEK ENTEGRE ÇÖZÜM

36 Modül ve Mobil Altyapısı ile Lider Çözüm