YENİ NESİL YÖNETİM SİSTEMLERİ İLE TANIŞIN!

%100 Mobil

36 Modülün hepsini %100 mobil ve web tabanlı kullanabilirsiniz. Android, iOS, Windows tabanlı tüm akıllı telefon ve tabletlerde kullanma imkanıyla süreç başlatma, döküman yönetimi ya da performans izleme ve onay için mekan ve zaman sınırı ortadan kalkıyor.

Kolay Kullanıcı Arayüzü

Portal altyapısı ile kullanıcılar kendileri için gerekli modül ya da bilgileri tasarladıkları ekranda izleyebilir ve diğer kullanıcılara paylaşabilirler.

Dinamik Kullanıcı Performansı 

9 Box yetkinlik değerlendirme, yetkinlik analizi ve kullanıcının süreç, kurumsal perfomans ve 360 derece değerlendirmenin sonucunu kullanıcı bazında tek ekranda görme kolaylığı.

Daha Akıllı

Analytics Modülü ile İş Zekası olanaklarını zengin grafik desteği ile kullanmanızı sağlayan portalınızda hem Yönetim Sistemlerine ait raporları hem de dış kaynaklardan verileri görme imkanı

Daha Proaktif

İstatistiksek Prosess Kontrolü ile üretim hatlarınızı ve ya süreçlerinizi izleme ve kontrol değerleri ile sistemin sizi uyarmasını sağlayarak geçmişi değil anı yönetme imkanı

Daha Ulaşılabilir

Arama motoru ile 36 modülün tümü veya yalnız döküman değil; imaj, indikator ve yetkinliklerde arama kelimesine ait kurum içindeki tüm alanlara kolay erişim imkanı

Project and Portfolio Management

           ​SE Action Plan SE Action Plan
 Görevlendirme ve Aksiyon Planlama
 
             ​SE BI SE BI 
                  İş Zekası

 
     SE Competence SE Competence
            Yetkinlik Haritalama

 
SE Document SE Document
      Doküman Yönetimi

 
SE Forms SE Forms 
        Form Tasarımları

 
          ​SE Incident SE Incident
                      Vaka Yönetimi

 
    ​SE Portfolio SE Portfolio 
              Portföy Yönetimi

 
SE Problem Manager SE Problem Manager
             Problem Yönetimi

 
SE Project SE Project
           Proje Yönetimi

 
SE Request SE Request 
     Servis Talep Yönetimi

 
                 ​SE Risk SE Risk 
                       Risk Yönetimi

 
SE Time Control SE Time Control 
     Zaman Kontrol Yönetimi

 
        ​SE Workflow SE Workflow
               Süreç Modelleme

 

Genel Bakış

Softexpert Proje ve Portfolyö Paketi önceliklendirme, planlama, yönetme ve yürütme işlemleri için kapsamlı bir çözüm paketidir. Tüm proje odaklı işletme uygulamalarını softexpert yazılım çözüm paketine uyarlayabilirsiniz. Stratejik girişimler, yatırımlar, ürün geliştirme, inovasyon yönetimi, six sigma programları, servis dağıtımı, varlık bakımları, kaynak kapasite planlaması, yazılım geliştirme ve uygulama gibi konular yapabileceğiniz projelere ait örnek konulardır.
 

Yazılım Çözümü organizasyonlara projelerinin zamanında bitmesi ve bütçe planlama gibi konularda yardımcı olur. Proje yöneticileri ve takımlarına zamanı optimize etmelerini, kaynak kullanımını, mil taşlarının belirlenmesi ve teslimat tamamlanması gibi konularda da avantaj sağlamaktadır. Bu işlemler yapılırken maliyet ve hasılat değerleri proje içersinde göz önünde bulundurulmaktadır.

Project and Portfolio Management [PPM] Project and Portfolio Management [PPM]

Proje planlama, iş gücü programlama, maliyet ve hasılat hesaplama, dokümantasyon yönetimi, kalite yönetimi, risk yönetimi, portfolio yönetimi, süreç yönetimi, talep ve servis yönetimi gibi konular yazılımın modüler özelliği olmasından dalayı spesifik olarak çıkartılıp kullanılabilir.

Softexpert PPM içinde bulunan iş akışları ve kurumsal yetkinlik özellikleri yönetici ve takım ilişkileinrde projenin baştan sonuna kadar olan yaşam döngüsünde kapsamlı bir şekilde ele alır ve yol gösterici bir platform sunar. Projenin baştan sonuna her adımında kullanılmış olan iş kuralları veya regulasyonlar belirgin bir şekilde sonuca ulaşmada işletmelerin avantaj yakalamasını sağlar.

Rekabet yatırımlarını etkin bir biçimde önceliklendirin

Softexpert PPM yöneticilere gerçek zamanlı organizasyon yatırımlarına, girişimlerine ulaşmasını zamanında sağlamaktadır. Yatırımlar, girişimler, kaynaklar, ve karar verme için yapılan çalışmalar belli anahtar seçimler üzerine inşa edilmiştir. Zaman kontrolü, maliyet ve risk gibi konuların daha planlı bir şekilde yürütülmesi önemli stratejik noktalar olarak belirlenmiştir.

Yazılım adım adım hedef metoduna uyum sağlamaya başladıkça yürütülen projelerde hesaplamalara, proje tekliflerinin karşılaştırılmasına, fikirlerin yakalanmasına, taleplerin ve girişimlerin kurumsal web formları ve iş akışları aracılığıyla oluşmasını sağlar. Baştan sonra süreç yönetimi yapılan departmanlarda şirketin kuralları, prosedürleri, görsel iş alanları, raporlar gibi özelliklere kolaylıkla ulaşılabilir. Optimal ve etkili çözüm olanağı sunan yazılım hızlı bir biçimde ihtiyaçlarınıza yanıt verir.

Projenin doğru çizelgelenmesi ve tamamlanması

Profesyonel proje çizelgelemesi, hızlı ve kolay geliştirilebilir yapısı projenizin açıklamalarla, sürelerle, kaynak atamaları ile ve görev bağdaştırıcılarıyla tamamlanmış görevleri takip etmenizi ve kontrol altında tutmanızı sağlayacaktır.

Organizasyonun kapasitesi, kaynak planlaması, yetenek envanteri, toplam iş yükü ve talep tahmini gibi konuları bu yazılım aracılığı ile ayakta tutabilir ve planlara yapabilirsiniz.

İnteraktif Gantt chart özelliği kullancılara, planlayıcılara ve yöneticilere birbirleri ile daha doğru şekilde iletişim kurmasına yardımcı olur.
 

Yazılımın içinde bulunan kaynakların ve rollerin kullanımı ile ilgili olan grafik analiz aracı, bütün projelerdeki tahsis işlemlerini göstererek kaynak kullanımında doğabilecek karışıklıklara engel olur. Kaynakların her projedeki kullanım oranı görülerek iş dağılımı daha kolay yapılır ve ertelemelere neden olacak olaylara daha az izin verilir. Zaman izleme kontrol yapısı ile tahsis işlemlerine hazırlık ve maliyet değerlendirme hesaplamaları yapılabilir.

Planınızı etkili bir biçimde yürütün

Takım tabanlı çalışmayı ve koordinasyonu üst düzeyde tutan Softexpert PPM, bu tazda çalışma ortamlarını geliştirir ve yönetir. Erteleme ve gecikme işlemleri minimize edilir. Bilgi dağılımı ve iletişim kavramları da yazılımda oldukça önemli bir konu haline gelmiş ve grafik iş akışı modelleme, interaktif yapılandırılabilen formlar, zengin görsel çalışma alanlarıi kaliteye sahip olma ve proje görevlerini takip-kontrol gibi pek özelliği de içerisinde bulundurmaktadır.

Proje döngüsünün toplam süresinin düşürülmesi entegreli çalışan proaktif mail uyarı sistemiyle sağlanmıştır. Çalışma düzeni otomasyon haline getirildiği için izleme ve akış süreçleri eski proje yönetme geleneklerine göre çok daha hızlı olacaktır. Statu güncellemeleri, timesheet uyarıları, atamalar, kaynak tahsis etme ve kapsam değişikliklerini yazılımın içersinde bulabileceksiniz.

Yazılımımız olan Sotfexpert PPM aynı zamanda sunduğu proje takımı ve dışarıdan dahil olabilen 3.parti üyelere de olanak tanımaktadır. Web tabanlı platform kurumsal düzeyde çalışma imkanı tanıdığı için entegreli çalışan diğer modüllere de hızlı bir şekilde ulaşırsınız. Örnek olarak proje özelliğinde çalışırken doküman modulü ile ilişki kurduğunuzda dokümanlarınızı yaratabilir, capture işlemi yaabilir, saklayabilir, organize edebilir yani yönetebilirsiniz. Proje ve doküman modulünde tutabileceğiniz dokümanlar MS-Office, CAD. PDF gibi formatları desteklemektedir. Hızlı ve kolay şekilde proje yürütmelerinde ulaşabileceğiniz dokümanlarınıza yaratma,gözden geçirme,onay ve yayınlama adımları yapılabilir.

Sizin için en iyi kapsam ve lokasyon

Softexpert PPM, nerede olursanız olun proje bilgilerine dokümantasyon yapısına esnek web tabanlı kullanıcı arayüzü ile ulaşmanızı sağlar. BPM otomasyon kapasiteleri, kullanıcıların sahip olduğu alternatif interaktif çalışma alanları ve basit formlar aralığı ile rolü belirli bilgilendirme işlemlerine ulaşabilir.

Softexpert PPM, ölçüm sonuçlarınızı kolaylıkla binlerce kullanıcı ve milyonlarca aktivite içinde kolaylıkla sonuç elde etmenizi ve rapor almanızı sağlamaktadır. Softexpert çözüm paketimiz sağlam bir java mimarisi üzerinde dizayn edilmiştir. Güvenlik ve esnek entegreli özellikleriyle avantajını müşterisine sunmaktadır.Read more at:  http://www.softexpert.com/project-portfolio-management.php  Copyright © SoftExpert Software for Performance Excellence