Paylaş

Süreç Yönetiminde Modellemeden - Uygulamaya, Regülasyonlarda süreç iyileştirmeye kadar kapsam tek bir pakette.

Süreçlerinizi Makro Modellemeden, e-form ve workflow ile çalışabilir hale getirip, süreç dökümantasyonlarını otomatik oluşturup dökümanlar ile ilişkilendirebilirsiniz.
Süreç Göstergeleri, Riskleri, Yetkinlikleri, Eğitim planlamalarını tek pakette kolayca yürütme fırsatını veriyoruz.

YENİ NESİL YÖNETİM SİSTEMLERİ İLE TANIŞIN!

%100 Mobil

36 Modülün hepsini %100 mobil ve web bazlı kullanabilirsiniz. Android, iOS, Windows bazlı tüm akıllı telefon ve tabletlerde kullanma imkanı. Süreç başlatma, döküman yönetimi ya da performans izleme ve onay için mekan ve zaman sınırı ortadan kalkıyor.

Kolay Kullanıcı Arayüzü

Portal altyapısı ile kullanıcılar kendileri için gerekli modül ya da bilgileri, kendi tasarladıkları ekranda izleyebilir ve başka kullanıcılara paylaşabilirler. 

Dinamik Kullanıcı Performansı 

9 Box yetkinlik değerlendirme , yetkinlik analizi ve kullanıcının süreç, kurumsal perfomans ve 360 derece değerlendirmenin sonucunu kullanıcı bazında tek ekranda görme kolaylığı

Daha Akıllı

Analytics modülü ile iş zekası olanaklarını zengin grafik desteği ile kullanmanızı sağlayan, portalınızda hem yönetim sistemlerine ait raporları hem de dış kaynaklardan gelen verileri görme imkanı

Daha Proaktif

İstatistiksek Prosess Kontrolü ile üretim hatlarınızı ve ya süreçlerinizi izleme ve kontrol değerleri ile sistemin sizi uyarmasını sağlayarak geçmişi değil, anı yönetme imkanını sağlamaktadır.

Daha Ulaşılabilir

Arama motoru ile 36 modülün tümü içinde ya da sadece döküman değil, imaj , indikator ya da yetkinliklerde arama kriterine ait kurum içindeki tüm alanlara kolayca erişim imkanı

EN EKONOMİK SEÇENEĞİ SUNUYORUZ

Yazılım çözümü alınırken toplam sahip olma maliyetine dahil işletim Sistemi, WEB Server ve Database maliyetleri dikkate alınmadığı zaman satın aldığınız uygulamaların platform lisanslarını da satın almak zorunda kalabilirsiniz. 

   Bu nedenle sizin için hazırladığımız 

Linux + PostreSQL + Tomcat + Apache Server ile ek platform maliyetinizi 

ortadan kaldırıyoruz!

Platform Bağımsız

Veritabanı Özgürlüğü

Sanallaştırma Uyumlu

Regülasyonlara uyumluluğumuz ile ilgili detaylı bilgiyi  Yönetim Sistemleri ve Regülasyonlar  sayfamızdan inceleyebilirsiniz

Bize Ulaşın »

İş süreçlerinizde kadro ve altyapı sıkıntınız mı var?

İşletmenize kadronuzda olmayan süreç uzmanları ile yönetimi gerçekleştirme imkanı sağlıyoruz. Üstelik Süreç Yönetimi Sistemini satın almadan kullanmak da mümkün!

Süreç ve iş akışlarınızı yönetmek için ne ayrı bir departman bulundurmak ne de yazılımı satın almak zorundasınız.  

Gelin birlikte çözelim!

REFERANSLARIMIZ

 

İş Akışı ve Süreç Yönetiminde İş Ortağınız

Genel Bakış

Softexpert BPM kullanıcı dostu ve insan odaklı çözümü ile süreç otomasyonu ve sürekli iyileştirme konusunda insanlara güç sağlayarak iş süreçlerinin izlenebilirlik ve kontrol edilebilirliğini artırır. Tüm organizasyonda, modelleme ve optimizasyondan, otomasyon, uygulama ve izlemeye kadar tüm süreç yaşam döngüsünün yönetilmesine yardımcı olur.

Softexpert BPM, stratejik planlama, otomasyon, ve iş süreçlerinin optimizasyonu üzerinde gelişmiş iş anlayışı, daha yüksek süreç hızı ve daha büyük iş etkisi sağlar. Softexpert süreç yönetimi çözümü insanlara daha verimli çalışmaları konusunda güç verir, karmaşık süreçlerin düzenlenmesini kolaylaştırır, ve gerçek zamanlı iş bilgileri ile iş hedeflerini destekler.Business Process Management [BPM] 

                                                                                                         Business Process Management [BPM]

Softexpert BPM %100 web tabanlı, hızlı çalıştırılabilir süreçler oluşturmak için etkinlikler, süreç ve görev faaliyetleri, karar ağ geçitleri, süreç kulvarları ve diğer özellikleri ile BPMN standartlarında sürükle bırak teknolojisinde bir süreç tasarım aracı sunmaktadır. Süreç tasarım ve geliştiricileri hızlı bir şekilde iş süreçleri ve kurallarını modelleyebilir, kullanıcı ekleyebilir, kullanıcı dostu arayüzler ve özelleştirilmiş formlar oluşturabilir, ve kurumsal içerik ve eserleri tek bir entegre çözüm ile yönetebilir.

İnsan odaklı ve Doküman odaklı iş süreçlerinin otomasyonunda eksiksiz bir çözüm olarak SoftExpert BPM insanların süreçleri ile etkileşimindeki zorlukları görev yönetimi ve birleştirme yetenekleri ile çözmektedir.Tüm bu süreçleri görüntüleyebilmek ve iş görünürlüğünü kazanmak için kullanıcılar iş süreçlerine görçek zamanlı bir genel bakış gerçekleştirebilirler, ne tür aksiyonlar alınmasına karar vermelerine yardımcı olacak anlık süreç performans resimlerini inceleyebilirler.

Softexpert BPM ayrıca iş faaliyetlerinin ve metriklerinin görüntülenmesi, karar yönetimi, doküman yönetimi, kalite güvence, sistem entegrasyon araçları ve gösterge panelleri gibi kurumsal seviyede yetenekleri de içerir. Süreç modellerini, içinde barındırdığı süreç ambarında tam versiyon kontrollü, hiyerarşik sınıflandırma, arama ve her bir model için kontrollü erişimi sağlayan rol bazlı güvenlik ile saklamaktadır.Kısacası, SoftExpert BPM BT’ne odağını bakımdan sürekli iyileştirmeye kaydırırken süreç kontrolü sağlamaktadır.

Ekran Çıktı Örnekleri (Click to Enlarge)

Macro process mapping (VAC)
Business process modeling (BMPN)
Process simulation
Process catalogue viewer
Electronic forms automation
Workflow monitoring
Process analysis

 

The Challenge

Hızlı değişen pazarda operasyonlarını yürütmeye çalışan işletmeler için hergün yeni zorluklar ve riskler getirmektedir. Pazar baskıları ve değişen iş ihtiyaçları şirketlerin süreç yaklaşımlarında köklü bir değişim gerektirmektedir. Değişen piyasa koşullarına hızlı cevap verebilmek için işletmelerin süreçlerini  düzenlemleri gerekir.

Süreçler iş çevikliği sağlar, fakat birçok işletme verimliliği en üst seviyeye çıkarabilecek ve ve teknoloji yatırımlarını kaldıraç olarak kullanabilecek yatırımlar yapmadan önce iş süreçlerini etkin bir şekilde yönetip optimize edecek metodlar aramaya devam ediyorlar.

Bir iş süreci,organizasyon içinde ya da dışında özel bir iş çıktısı oluşturan, ilişkilendirilmiş adım ve faaliyetlerin biraraya gelmesi ile ortaya çıkar.

İş süreçleri dokümantasyonu ve otomasyonu ne kadar iyi yapıldığı kadar, ne yapıldığını, neden yapıldığını, nasıl yapıldığını, kim tarafından yapıldığını (sistem ya da insan) da içerir. Organizsyonlar gittikçe bilgi ve resmi olmayıp kişisel bilgilere dayanan süreçlerle boğulurlar. Bu resmi olmayan süreçler çalışanların iş değiştirdiklerinde bilgi birikimlerini de götürmeleriyle işletmeler için çok riskli ve pahalı hale gelebilir. Buna rağmen bu resmi olmayan iş süreçlerini resmileştirmek ve yönetmek  bu süreçler departmanlar arasında genişledikçe ve birbirinden bağımsız BT sistemleri oldukça ulaşılması zor hedefler halini alır.

İş Süreçleri Yönetimi (BPM) bu hedeflere ulaşarak verimli ve duyarlı iş süreçleri yaratmanın anahtar noktasıdır. BPM; insan, içerik ve kurumsal uygulamaları süreç merkezli ve çapraz fonksiyonel yaklaşımla biraraya getiren bir tür yönetim disiplinidir.

İş Süreçleri Yönetimi çözümleri, yöneticilere manuel ve otomasyon olarak yürüyen iş akışlarını kontrol edip değiştirebilmeleri için süreçleri açıkça ortaya koyabilecekleri işlevsellikte araçlar sunmaktadırlar. BPM ayrıca aşağıdaki faydaları da sunmaktadır:

  • Gelişmiş organizasyonel çeviklik verimliliği;

  • Süreç değişimi ve hızlı inovasyon için kişisel çabayı destekler;
  • Müşterilerin bilgiye ve kaynaklara daha kolay erişmesini sağlayarak müşteri sadakatini artırır;
  • Süreç optimizasyonu ile çevrim sürelerini azaltır;

  • Mevzuata uygunluğu artırır, manuel süreçlerle ortaya çıkabilecek hata riskini azaltır;
  • Birleşik bir iş süreci yönetimi ortamında kullanıcıları ve uygulamaları birleştirerek Toplam Sahip Olma Maliyeti düşürür; 
  • Tekrarlanabilir ve otomatik süreçler ile iş veya işlem etkinliklerine yanıt vermeyi hızlandırır;

  • Hızlı ve etkileyici bir şekilde yatırımın geri dönüşünü sağlar.
Kapsamlı bir İş Süreçleri Yönetimi çözümü, organizasyonunuzun amacınız doğrultusunda çevikliğini ve operasyonel performansını artırmak için BPM döngüsü içinde tekrarlanabilecek tüm aşamaları; iş süreçlerinizi tanımlamanızı, modellemenizi, simülasyonunu, dağıtımını, gerçekleştirmenizi, görüntülemenizi, analiz ve optimize etmenizi destekyen bir yapı sunar.