KOBI'ler için dünyada lider çözüm olan ECO PAKET 'i hazırladık!

KOBI' lerin hedeflerle yönetim anlayışı için en uygun ve ekonomik başlangıç:   

EKO PAKET Stratejik haritalardan KPI' lara; hedeflerin yönetilmesinden aksiyon planlarına kadar bütünleşik bir sistemle kurumunuzun rotasından sapmasını geç olmadan önleyin!

20 Kullanıcının kullanabileceği  EKO PAKET uygun fiyat ve ödeme koşulları ile sahip olma fırsatını kaçırmayın. Küçük yatırımla başlayın; ihtiyaçlarınız arttıkça dünyada lider firmaların kullandığı çözümünüzü de genişletelim! 

YENİ NESİL YÖNETİM SİSTEMLERİ İLE TANIŞIN!

%100 Mobil

36 Modülün hepsini %100 mobil ve web bazlı kullanabilirsiniz. Android, iOS, Windows bazlı tüm akıllı telefon ve tabletlerde kullanma imkanı. Süreç başlatma, döküman yönetimi ya da performans izleme ve onay için mekan ve zaman sınırı ortadan kalkıyor.

Kolay Kullanıcı Arayüzü

Portal altyapısı ile kullanıcılar kendileri için gerekli modül ya da bilgileri, kendi tasarladıkları ekranda izleyebilir ve başka kullanıcılara paylaşabilirler. 

Dinamik Kullanıcı Performansı 

9 Box yetkinlik değerlendirme , yetkinlik analizi ve kullanıcının süreç, kurumsal perfomans ve 360 derece değerlendirmenin sonucunu kullanıcı bazında tek ekranda görme kolaylığı

Daha Akıllı

Analytics modülü ile iş zekası olanaklarını zengin grafik desteği ile kullanmanızı sağlayan, portalınızda hem yönetim sistemlerine ait raporları hem de dış kaynaklardan gelen verileri görme imkanı

Daha Proaktif

İstatistiksek Prosess Kontrolü ile üretim hatlarınızı ve ya süreçlerinizi izleme ve kontrol değerleri ile sistemin sizi uyarmasını sağlayarak geçmişi değil, anı yönetme imkanını sağlamaktadır.

Daha Ulaşılabilir

Arama motoru ile 36 modülün tümü içinde ya da sadece döküman değil, imaj , indikator ya da yetkinliklerde arama kriterine ait kurum içindeki tüm alanlara kolayca erişim imkanı

EN EKONOMİK SEÇENEĞİ SUNUYORUZ

Yazılım çözümü alınırken toplam sahip olma maliyetine dahil işletim Sistemi, WEB Server ve Database maliyetleri dikkate alınmadığı zaman satın aldığınız uygulamaların platform lisanslarını da satın almak zorunda kalabilirsiniz. 

   Bu nedenle sizin için hazırladığımız 

Linux + PostreSQL + Tomcat + Apache Server ile ek platform maliyetinizi 

ortadan kaldırıyoruz!

Platform Bağımsız

Veritabanı Özgürlüğü

Sanallaştırma Uyumlu

Kurumsal Performans Yönetimi

SE Action Plan   SE Action Plan
     Görevlendirme ve Aksiyon Planlama
SE BI SE BI 
             İş Zekası

 
SE Forms SE Forms
         Form Tasarımları

 
SE Incident SE Incident
             Vaka Yönetimi

 
SE Performance SE Performance 
        Performans Yönetimi

 
SE Problem Manager SE Problem Manager 
                 Problem Yönetimi
 

SE Process SE Process 
    Süreç Modelleme ve

     İş Akışları Yönetimi

 

SE Project SE Project
        Proje Yönetimi

 
SE Risk SE Risk 
        Risk Yönetimi

 
SE Time Control SE Time Control 
       Zaman Kontrol Yönetimi

 

Genel Bakış

SoftExpert Kurumsal Performans Yönetimi, strateji sürecini yönetme,pratik aksiyonlar haline getirme ve performansı ve yürütmeleri  kolay bir şekilde izleme konularında firmalara yardımcı olan web tabanlı güçlü bir kurumsal performans yönetimi  çözümüdür.

SoftExpert Kurumsal Performans Yönetimi stratejiyi operasyonel amaçlara dönüştürme,hem davranışı hem de performansı takip etme,ölçüm yapılabilmek için metrikleri tanımlama ve toplama ,ölçümlerin değişimi ve işletme performans kontrol edilmesi gibi yetenekleri firmaları güçlendiren entegre performans yönetim uygulamasıdır. Yöneticiler kullanıcı dostu gösterge paneli ile aksiyonla ilgili hangisi daha iyi, hızlı ve daha uygun gibi kapsam içinde yer alan soruların yönetimini geliştirerek gerçek zamanlı olarak performans analizi  yapabilir ve takip edebilir.

Corporate Performance Management [CPM] Corporate Performance Management [CPM]

SoftExpert Kurumsal Performans Yönetimi ile , firmalar optimize hale getirilmiş performans ile ilgili bilgilere güvenli,daha kolay ve tutarlı şekilde erişirler. Şirketler acil iş taleplerini ve zorluklarını karşılamak için modüler ama daha fazla değer yaratan tam bir çözüm için entegre edilmiş bir çözüm ile yatırımlarını maksimize edebilirler. Çözüm , performans yönetiminin  sapmalarını, risklerini, projelerini, aksiyon planlarını, kaynaklarını ve süreçlerini entegre hale getirirken, aynı zamanda sınfının en iyi performans yönetimi modelleri ve uygulamalarını Balanced Scorecard, Altı Sigma, vb gibi geniş bir yelpazede destekler.

Bu güçlü web tabanlı çözüm, kullanıcılar için veri girişini çoklu veri toplama veya veri kesme ve yapıştırma görevlerini ortadan kaldırarak basit hale getirir. SoftExpert Kurumsal Performans Yönetimi  veri girişi,onaylar,revizyonlar ve düzenlemeler gibi görev hatırlatıcı işlevleri de içinde bulunduran giriş süreçlerinin yönetimi için kontrollü iş akışı döngüsü geliştirir. SoftExpert Kurumsal Performans Yönetimi  farklı kaynaklardan gelen verileri (harici veritabanları, Excel tabloları, formüller) otomatik birleştirerek ve entegre ederek bilgi akışını düzenler ve istenildiği zaman ve istenilen yerde kullanıcıların erişmesini sağlar.

SoftExpert Kurumsal Performans Yönetimi anahtar süreçler ve metrikler arasındaki neden - sonuç ilişkisini anlamaya yardımcı olması için tasarlanan strateji haritaları, analiz grafikleri ve diyagramları sunar. Aynı zamanda performans problemlerini çözmek, sorumlu ekibe uygun aksiyonların tanımlanması ve bir performans kültürünün oluşturulması için uzman bir araç sağlar. 

Zorluklar

Genellikle yöneticilerin performans göstergelerini izlemek ve ölçmek için kolay bir yolları yok veya hedefler ve stratejik amaçlar arasındaki ilişki için etkili bir yöntemleri  yoktur. Sonuç olarak, kritik operasyon metriklerine ve anahtar performans göstergelerine(KPI) yeterli önem verilmediğinde, finansal göstergeler ve gecikmeli performans ölçümlerine çok fazla odaklanılmasını sağlar.

Strateji anlaşılmadığında ve genele yayılmağında firmalar kaynak ve efor kaybı riskiyle karşı karşıyadır. Metriklerin paylaşılan bir kaynağı olmadığında, yöneticiler kurumsal strateji ile ilgili olmayan alanlarda performansı ölçer veya doğru şekilde sıralayamayabilirler.

ROI

Kurumsal Performans Yönetimi’ne Yapılan Yatırımın Geri Dönüşü

Bilindiği üzere, yatırım uzmanları bir yatırımın geri dönüşünüzü tartışırken,en çok finansal yararlarını düşünürler.Günümüzde , firmalar bir yatırımın finansal olmayan yararlarını da düşünmelidirler.

Finansal Yararlar firmanın bütçe ve finansında olan etkileri içerir. Örneğin; maliyetlerin düşmesi veya gelirlerin artması.


Read more at:  http://www.softexpert.com/corporate-performance-management.php  Copyright © SoftExpert Software for Performance Excellence